קוויז מי מחפש שותפים, החלטנו להתרחב לתחום ההרצאות המקוונות ואנחנו מחפשים שותפים עם או בלי רקע קודם בהדרכה.

אנחנו מחפשים מרצים \ מתרגלים או כל בעלי ידע שרוצים להכין קורס המורכב מהרצאות מוקלטות לקוויז מי. הקורס יכול להיות בכל נושא שיש לכם בו מומחיות – קורס בישול, קורס מתמטיקה, קורס היסטוריה ועוד. הסרטונים שתכינו יעלו לאתר קוויזמי ויהיו זמינים לגולשים עבור תשלום – על כל רכישה שתתבצע תקבלו תשלום. מהרגע שהסרטונים שצילמתם עלו לאוויר הם יכולים לשמש כהכנסה פאסיבית שאינה דורשת מכם כל מאמץ נוסף.

מחקרים מראים שקיימת מגמה של התרחבות בכל הנוגע לקורסים מקוונים. יותר ויותר תלמידים וסטודנטים [ולא רק!] מחפשים הרצאות באינטרנט בתחומים בהם הם נבחנים או סתם בתחומים בהם הם מעוניינים להעשיר את הידע. כחלק ממגמה עולמית, שהחלה את דרכה עם עלייתו לאוויר של עידן הוידאו באינטרנט, הביקוש לקורסים אונליין בשפה העברית יעלה ויגדל. זו הזדמנות עבורכם לקחת בזה חלק.

מה התהליך ואיך מתחילים?

אתם יוצרים איתנו קשר במייל וכותבים לנו באיזה נושא אתם מעוניינים להרצות ומה הרקע שלכם בנושא [תשאירו גם מספר טלפון שנוכל לחזור אליכם]. לאחר מכן תתבקשו לשלוח סרטון דוגמית קצר על מנת שנבחן אותו על-פי מספר קריטריונים, כגון – רמה וורבלית, טיב העברת החומר וכו'. בשלב הבא נחתום על הסכם שותפות רשמי ונצא לדרך!

לאחר החתימה על ההסכם תוכלו להתחיל לצלם את הסרטונים ולבסוף להעלות אותם לאתר בקלות ובנוחות ולפתוח קורס משלכם.